یادداشت حمید بقایی/ همه محتویات پرونده را بدون استثناء منتشر کنید تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد

یادداشت حمید بقایی/ همه محتویات پرونده را بدون استثناء منتشر کنید تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد
یادداشت حمید بقایی/ همه محتویات پرونده را بدون استثناء منتشر کنید تا سیه روی شود هرکه در او غش باشددولت بهار: یک بار دیگر از رییس و مسئولین قوه قضاییه که مدعی برخورد با فساد و ظلم و اعمال عدالت هستند می‌خواهم که برای رفع اتهام برخورد و تسویه حساب سیاسی در این پرونده که متوجه آنان است ، همه محتویات پرونده را بدون استثناء منتشر و آن را در معرض قضاوت افکار عمومی قرار دهند.
دولت بهار/ متن یادداشت حمید بقایی بدین شرح است:

طی دو هفته گذشته اینجانب شخصاً به شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کارکنان دولت مراجعه کردم تا برای اولین بار بدانم که با کدام مستندات قانونی اینجانب تحت پیگرد قضایی قرار گرفته ام.

واقعاً دیدنی بود! ، پرونده مملو از مجموعه گزارشات و ادعاهای واهی و سراسر دروغ بود که بدون سند متقن توسط ضابطین قضایی در وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه ساخته و پرداخته شده بود که پیش از این رسانه های زنجیره ای آنها در مقام تخریب دولت های نهم و دهم ، منتشر کرده اند.

علاوه بر آن، اعترافات چند نفر به عنوان مستند جمع آوری شده که خود آنها ابتدا دستگیر و برای نجات از زندان و فشار ناگزیر از دروغ بافی شده اند. تحمیل و فشار در این اعتراف گیری ها کاملاً آشکار است زیرا آنها به موضوعاتی اشاره کرده اند که یا اساساً وجود خارجی نداشته و یا به طور کلی امکان وقوع نداشته اند. ضمن اینکه این افراد در سال ۹۱ طی نامه ای به رییس جمهور وقت رسماً اعلام کرده بودند تحت فشار علیه اینجانب وادار به اعترافات دروغ شده اند.

در این پرونده سازی به طور مکرر مقامات قضایی تلاش کرده اند تا از دولت یازدهم و مراجع مختلف برای جمع آوری اسناد علیه اینجانب استمداد کنند که بی نتیجه مانده است.

این امر نشان میدهد که قوه قضاییه بر خلاف قانون کوشیده است پس از دستگیری و بازداشت اینجانب و با اطاله زمان بازداشت ، هر طور شده ، اتهاماتی را متوجه اینجانب نماید.

با مشاهده این موارد ، یک بار دیگر از رییس و مسئولین قوه قضاییه که مدعی برخورد با فساد و ظلم و اعمال عدالت هستند می‌خواهم که برای رفع اتهام برخورد و تسویه حساب سیاسی در این پرونده که متوجه آنان است ، همه محتویات پرونده را بدون استثناء منتشر و آن را در معرض قضاوت افکار عمومی قرار دهند.

تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

رفتن به نوارابزار