ویژه برنامه‌های هفته قوه قضاییه در قزوین/ از بازدید دفاتر خدمات الکترونیک قضایی تا دیدار مردمی اعضای شورای مسئولان قضایی

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان؛ حجت الاسلام والمسلمین یعقوب عبداللهی با اشاره به برنامه‌های هفته قوه قضائیه اظهار داشت: برنامه‌های متنوعی در این هفته پیش بینی شده است که نخستین برنامه آن، برگزاری نشست مطبوعاتی رئیس کل دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب قزوین با اصحاب رسانه در روز گذشته بود.

وی افزود: در دومین روز از هفته قوه قضائیه و در صبح امروز، دیدار با وکلاء و کارشناسان در سالن اجتماعات دادگستری، بازدید از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی برگزار شد و دیدار مردمی با مردم شریف آباد همزمان با نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی دادگستری استان قزوین بیان کرد: در روز چهارشنبه مصادف با ۳۰ خردادماه سالجاری، شورای پیشگیری از وقوع جرم در دانشگاه علوم پزشکی برگزار می‌شود و دیدار با مردم قزوین در مسجد جوادالائمه این استان صورت می‌گیرد.

عبداللهی یادآور شد: عطرافشانی و غبارروبی مزار شهداء و دیدار با نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در ۳۱ خردادماه ماه سالجاری از جمله برنامه‌های هفته قوه قضائیه است.

وی اضافه کرد: همچنین در ششمین روز از هفته قوه قضائیه و در یکم تیرماه سالجاری، دیدار مردمی اعضای شورای مسوولان قضایی با مردم و سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه پیش بینی شده است.

معاون فرهنگی دادگستری استان قزوین تصریح کرد: جلسه رئیس دادگستری با کارمندان و تقدیر از قضات و کارمندان نمونه و بازدید از شرکت‌های شهرک صنعتی در دوم تیرماه سالجاری برگزار می‌شود.

حجت الاسلام عبداللهی گفت: همایش نقش دستگاه قضایی و رسانه در احیاء حقوق عامه در سالن اجتماعات دادگستری و دیدار مردمی با مردم محمودآباد در سوم تیرماه سالجاری، برگزاری جلسه هم اندیشی قضایی و انتظامی در سالن اجتماعات نیروی انتظامی و بازدید از زندان و دیدار با زندانیان در زندان مرکزی در چهارم تیرماه سالجاری از سایر برنامه‌های پیش بینی شده هفته قوه قضائیه است.

رفتن به نوارابزار