مشاوره حقوقی تلفنی و تصویری


موسسه حقوق و داوری ماندگاران عدالت جهت رفاه حال شما عزیزان، مشاوره حقوقی تلفنی مستقیم با وکلای متخصص را برای پاسخگویی هر چه بهتر را در اختیار شما قرار داده. شما میتوانید یکی از موارد زیر را انتخاب و با هماهنگی  قبلی با وکیل متخصص پرونده‌ی حقوقی خود ارتباط برقرار نمایید.

مشاوره حقوقی تصویری طرحی جدید از سوی موسسه حقوق و داوری ماندگاران عدالت می‌باشد که در زمان شیوع بیماری کرونا در خانه خود مانده و از طرح مشاوره حقوقی تصویری بهره مند شوید و به صورت رو در رو با وکیل خود مکالمه داشته باشید.

شماره تماس: ۲۲۳۶۲۶۲۸-۰۲۱

شماره موبایل: ۰۹۱۹۰۸۷۹۱۰۰

یکی از راههای مشاوره حقوقی تلفنی زیر را انتخاب نمایید


مشاوره-تلفنی-وکیل-قوی-در-تهران-ماندگاران-عدالتمشاوره حقوقی تلفنی ۲۰ دقیقه ای

♦ مشاوره توسط وکیل پایه یک دادگستری

♦ هزینه مشاوره ۱۰۰ هزار تومان

♦ مدت زمان مشاوره تا ۲۰ دقیقه

مشاوره-تلفنی-وکیل-قوی-در-تهران-ماندگاران-عدالتمشاوره حقوقی تلفنی ۳۰ دقیقه ای

♦ مشاوره توسط وکیل پایه یک دادگستری

♦ هزینه مشاوره ۱۵۰ هزار تومان

♦ مدت زمان مشاوره تا ۳۰ دقیقه

مشاوره-تلفنی-وکیل-قوی-در-تهران-ماندگاران-عدالتمشاوره حقوقی تلفنی ۱ ساعته

♦ مشاوره توسط وکیل متخصص موضوع

♦ هزینه مشاوره ۱۵۰ الی ۵۰۰ هزار تومان

♦ مدت زمان مشاوره تا ۱ ساعت

مشاوره حقوقی تصویری


موسسه حقوق و داوری ماندگاران عدالت سعی دارد با درک شرایط کنونی و همچنین پیشرفت روز افزون فناوری ارتباطات، برای شما عزیزان، تجربه‌ای به روز را ایجاد کند تا شما با مشاوره حقوقی تصویری بتوانید هم با وکیل خود ارتباط چشمی بر قرار نمایید و هم به نتیجه بهتری برسید. وکلای متخصص ما بهترین راهنمای شما در حل پرونده‌های حقوقی شما می‌باشند.

مرکز تخصصی وکالت و مشاوره حقوقی ماندگاران عدالت

بهترین مشاوره حقوقی تلفنی توسط وکیل پایه یک دادگستری

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی تماس حاصل فرمایید

۰۲۱-۲۲۳۶۲۶۲۸
۰۹۱۹۰۸۷۹۱۰۰

ویژگی‌های مشاوره حقوقی تلفنی

موسسه حقوق و داوری ماندگاران عدالت

بررسی دقیق پرونده حقوقی شما

مشاور و وکیل حقوقی موسسه حقوق و داوری ماندگاران عدالت، موضوع مورد مشاوره و اطلاعات مورد نیاز را به طور دقیق با شما بررسی خواهد کرد و به گونه ای که هیچگونه ابهامی وجود نداشته باشد.

صرفه جویی در زمان

بدون نیاز به صرف وقت و  هزینه رفت و آمد، به راحتی و در زمان کافی میتوانید از خدمات مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بهره مند شوید. وکلای متخصص ما برای شما و زمان شما ارزش قائلند.

بازگشت هزینه در صورت انعقاد قرارداد

در صورتی که مشاوره شما منجر به انعقاد قرارداد با وکلای گروه حقوقی ماندگاران عدالت گردد هزینه مشاوره مسترد خواهد شد. سعی ما حفظ رضایت شما عزیزان است.

دسترسی آسان به مشاور حقوقی

در هر زمان و مکان، چه در خارج از کشور باشید یا در داخل کشور و در هر  شهری که باشید، میتوانید از مشاوره تلفنی برای حل مشکل حقوقی خود استفاده کنید.

ارائه راهکار دقیق و کارآمد

مشاوره با وکیل پایه یک و مشاور حقوقی، در نهایت منجر به ارائه یک راهکار دقیق در مورد پرونده حقوقی شما خواهد شد.

اطمینان و دقت و آرامش

مشاوره تلفنی از طریق تماس با وکیل متخصص، شما اطمینان حاصل میکنید که اقدامتان درست است یا نه و اگر درست نیست چه اقدام دیگری لازم است.

مشاوره حقوقی تلفنی چیست؟

برای همه‌ی ما پیش آمده که در برهه‌ای از زمان فرصت ملاقات و مشاوره حقوقی با یک وکیل پایه یک دادگستری متخصص را نداریم. و به علت دقدقه کاری و هزینه‌های رفت و امد و وقتی که در ترافیک صرف میشود نمیتوانیم مشاوره حقوقی حضوری دریافت نماییم. این مسئله پیش میاید که ما باید به صورت فوری برای مسائل حقوقی خود با یک وکیل متخصص مشاوره حقوقی تلفنی داشته باشیم.

در این زمان بهترین راهکار برای شما مشاوره حقوقی تلفنی است. این نوع مشاوره حقوقی تلفنی یکی از سریعترین راهکارهای مشاوره حقوقی است.

اما باز به این مسئله توجه داشته باشید که مشاوره حقوقی تلفنی فقط پاسخگوی زمانی است که سوالی قابل طرح از طریق تلفن را دارید. زمانی که پرونده حقوقی شما دارای موضوعات پیچیده و یا نیازمند بررسی دقیق مدارک است، مشاوره حقوقی حضوری بهترین انتخاب شماست.

شما با تماس تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری، مشکل پرونده حقوقی خود را توضیح داده و راهکار قانونی خود را در کمترین زمان ممکن، بدون صرفه هزینه و وقت زیاد، دریافت میکنید.

فهرست