مساله سپرده‌گذاران موسسات مالی به کجا رسید؟

دولت بهار: نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که مشکل همه سپرده گذاران حل نشود مجلس برای رفع این مشکل پیگیری ها خود را دنبال خواهد کرد.
به گزارش دولت بهار، علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وضعیت موسسات مالی و اعتباری به هیچ عنوان قابل دفاع نیست، تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی برای دفاع از حقوق سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری حق دارند نسبت به وضعیت سپرده های خود نگران باشند، تصریح کرد: مردم مطمئن باشند که مجلس شورای اسلامی از تمام اهرم های قانونی خود برای دفاع از حقوق سپرده گذاران استفاده خواهد کرد.

نماینده مردم ساری تصریح کرد: درباره وضعیت سپرده گذاران، مجلس مصمم است که جلسات خود را به مسئولان دولتی و دستگاه قضائی ادامه بدهد و طبیعی که تا زمانی که مشکل همه سپرده گذاران حل نشود مجلس برای رفع این مشکل پیگیری ها خود را دنبال خواهد کرد چرا مجلس به عنوان مدافع حقوق مردم نمی تواند نسبت به وضعیت سپرده گذارانی که نمی توانند به سپرده های خود دسترسی داشته باشند، بی تفاوت باشد.

منبع: تسنیم
رفتن به نوارابزار