وکیل-خوب-تهران-سعادت_اباد-ماندگاران-عدالت- logo-mandegaran-edalatدادگاه-کیفری

شعب دیوان عالی کشور

وکیل متخصص شعب دیوان عالی کشور (فرجام خواهی و اعاده دادرسی)

شعب دیوان عالی کشور


موسسه حقوق و داوری ماندگاران عدالت سعی دارد در کنار شما و همراه با شما باشد تا در دادگاه شعب دیوان عالی کشور به احقاق حق خود دست پیدا کنید.

وکلای خبره ماندگاران عدالت با سابقه و تجربه خود در این حوزه میتوانند راهنمای شما در حل این گونه پرونده ها میباشند. میتوان اینگونه شعب دیوان عالی کشور ا شرح داد.

شعب دیوان عالی کشور به دو دسته کلی شعبه حقوقی و شعبه جزایی تقسیم میشود.
۱٫ شعبه حقوقی : وقتی در دادگاه های بدوی یا تجدید نظر ، درباره امور حقوقی ، رای اصراری* صادر گردد و این رای مورد فرجام خواهی قرار گیرد، هیات عمومی شعبه حقوقی تشکیل خواهد شد تا به موضوع فرجام خواهی رسیدگی صورت پذیرد.
۲٫ شعبه کیفری : همچنین رای اصراری وقتی در زمینه امور کیفری صادر شود ، به همان ترتیبی که به امور حقوقی رسیدگی می شود ، به آنها نیز رسیدگی خواهد شد .

شعب-دیوان-عالی-کشور-وکیل-خوب-ماندگاران-عدالت
بهترین-وکیل-تهران-ماندگاران-عدالت

بهترین وکیل حقوقی فرجام خواهی


شرح مختصری از روند فرجام خواهی از زبان یک وکیل خوب حقوقی فرجام خواهی در ماندگاران عدالت بدین صورت است.

فرجام خواهی در کنار اعاده دادرسی و اعتراض ثالث یکی از طرق فوق العاده اعتراض به آرای قضایی است. میتوان اینگونه بیان کرد دیوان عالی کشور در امور حقوقی مرجع رسیدگی فرجامی به آرای قابل فرجام بوده. همچنین در امور کیفری، دیوان عالی کشور مرجع اعتراض به احکام صادره توسط دادگاه کیفری یک محسوب می شود. رسیدگی در دیوان عالی کشور ماهیتی نبوده بلکه دیوان عالی کشور به پرونده ها به صورت شکلی تشخیص انطباق یا عدم انطباق رای صادر شده با موازین شرعی و قانونی رسیدگی می‌کند. شما می توانید، به منظور آشنایی با مقررات فرجام خواهی در امور حقوقی به مقررات قانون آیین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در امور مدنی مراجعه کنید. در مقررات قانون مزبور آرای حقوقی قابل فرجام مشخص گردیده.

وکیل-فرجام-خواهی-ماندگاران-عدالت

وکیل خوب در رسیدگی به دادگاه اعاده دادرسی


جهت درک بهتر دادگاه اعاده دادرسی میخواهیم خلاصه ای از آن را از زبان بهترین وکیل دادگاه اعاده دادرسی بیان کنیم.

اول لازم است به معنای دقیق کلمه کیفر بپردازیم کیفر در لغت به معنای پیامد عملی می‌باشد که شخصی انجام میدهد و به معنای حقوقی و یا قضایی آن به مجازاتی که فرد خاطی در برابر قانون شکنی و جرمی که انجام داده است متحمل میگردد میگویند.
در اینجا جرم نیز به معنای عمومی و غیر تخصصی به معنای عدم رعایت موارد قانونی و یا تخطی کردن از آن است که افراد را طبق قانون ملزم به تقبل و تحمیل مجازات میکند.
اکنون که به تعریف واژه کیفر و جرم پرداختیم حال میتوانیم به مبحث اصلی خود یعنی به تعریف و تفسیر اعاده دادرسی نیز بپردازیم.

به زبان ساده اعاده دادرسی کیفری به معنای آن است که شخص متهم و یا مقام ذی سمت نسبت به حکم محکومیت به مجازات ، که قبلا صادر شده است اعتراض می نماید و بنا به دلایلی درخواست رسیدگی مجدد آنرا می نماید چرا که معتقد است فرد مجرم بیگناه است و یا آنکه علیرغم گناهکار بودن مجازاتی بیشتر از حد قانونی برایش در نظر گرفته.

وکلای ما راهنمای شما در انجام پرونده های اعاده دادرسی میباشند و ما بهترین وکیل را در اختیار شما قرار میدهیم.

بهترین وکیل شعب دیوان عالی کشور در سعادت آباد:


همین حالا با موسسه ماندگاران عدالت تماس بگیرید تا ما بهترین وکیل سعادت آباد را به در اختیار شما قرار دهیم.

همه ما می دانیم که مسائل حقوقی چقدر برای هر انسان میتواند ضروری باشد ، زیرا که جان و مال مردم تحت تاثیر آن است و یک اشتباه یا بی تجربگی میتواند چه زیان غیر قابل جبرانی را برای فرد به همراه داشته باشد زیرا که جان قابل جبران نیست و مال هم اگر جبران شود ممکن است زمان زیادی صرف شود.

با این تفاسیر شما که در سعادت آباد زندگی میکنید به یک وکیل سعادت آباد بسیار ماهر و حرفه ای نیاز دارید که دسترسی به آن نیز بسیار راحت و سریع باشد .

وکیل با تجربه دادگاه فرجام خواهی و اعاده دادرسی در غرب تهران:

یک وکیل خوب باید بیانی صریح و شیوا داشته باشد .

یک وکیل خوب باید به تمامی قوانین مربوط ، مسلط باشد.

یک وکیل خوب باید با تجربه باشد و صرف رفت و آمد در مراجع حقوقی و ثبتی با تمامی بخشنامه ها و رویه های مراجع به صورت کامل آشنایی داشته باشد .

ما بهترین وکیل سعادت آباد را به شما معرفی می کنیم .

موسسه ماندگاران عدالت بهترین وکیل در غرب تهران شما را در پرونده های ، حقوقی ، کیفری و ثبتی یاری میکند. با ما تماس بگیرید

همین حالا با ما تماس بگیرید تا بهترین وکیل دیوانعالی کشور در تهران را به شما معرفی کنیم.

فهرست