وکیل-خوب-تهران-سعادت_اباد-ماندگاران-عدالت- logo-mandegaran-edalatدادگاه-کیفری

دیوان عدالت اداری

وکیل متخصص دیوان عدالت اداری

وکیل متخصص در دیوان عدالت اداری


وکیل متخصص دیوان عدالت اداری در ماندگاران عدالت نسبت به دیگر وکلای دادگستری چه امتیاز و ویژگی دارد؟

از یک وکیل که در دیوان عدالت اداری تخصص دارد چه انتظاراتی می توان داشت؟ آیا وکیل متخصص دیوان عدالت اداری باید تحصیلات مجزایی نسبت به دیگر وکلا داشته باشد؟

اگر به دنبال وکیل با تجربه دیوان عدالت اداری هستید ماندگاران عدالت با سابقه ای ویژه میتواند برای شما بهترین مسیر را ایجاد کند. با ما در تماس باشید. وکیل متخصص دیوان عدالت اداری در تهران.

وکیل-متخصص-دیوان-عدالت-اداری-ماندگاران-عدالت

ویژگی بهترین وکیل دیوان عدالت اداری


شکایت از عملکرد و یا تصمیمات و آراء سازمان‌ها و نهاد‌های عمومی دولتی و شبه دولتی، شهرداری‌ها و کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها و سازمان تعزیرات حکومتی و وزارت راه و شهرسازی همگی در صلاحیت دیوان عدالت اداری است.

بنابراین وجود وکیل متخصص، با تجربه و قوی که مسلط به موضوعات فوق الذکر باشد ضامن احقاق و استیفای حقوق شما و برنده شدن در این دعاوی میباشد. عملکرد وکلای با سابقه ماندگاران عدالت در این امر موجب پیشبرد رضایتمندی مشتریان شده است.

خیلی از مردم ما به دلیل این که از دانش حقوقی برخوردار نیستند و اطلاعاتی در حوزه ی حقوق عمومي كشورمان ندارند هنگام مراجعه به دستگاه های حکومتی از حقوقی که برخوردار هستند آگاهی لازم را ندارند و نمی دانند که در صورت قانون شکنی و یا شکایت از مامورین دولتی و یا ادارات دولتی به کجا مراجعه کنند.

در صورتی که قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در اصل یکصد و هفتاد و سه به صراحت اعلام کرده که در خصوص این امور یک نهادی تاسیس شده زیر نظر رییس قوه قضاییه به نام دیوان عدالت اداری ، تا مردم بتوانند هر گونه شکایت و اعتراض خودشان را نسبت به ادارات دولتی یا مامورین یا واحدها یا آیین نامه های دولتی رسیدگی نمایند.

وکیل-متخصص-دیوان-عدالت-اداری-سعادت-آباد-تهران-ماندگاران-عدالت (1)

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در سعادت آباد:


همین حالا با موسسه ماندگاران عدالت تماس بگیرید تا ما بهترین وکیل سعادت آباد را به در اختیار شما قرار دهیم.

همه ما می دانیم که مسائل حقوقی چقدر برای هر انسان میتواند ضروری باشد ، زیرا که جان و مال مردم تحت تاثیر آن است و یک اشتباه یا بی تجربگی میتواند چه زیان غیر قابل جبرانی را برای فرد به همراه داشته باشد زیرا که جان قابل جبران نیست و مال هم اگر جبران شود ممکن است زمان زیادی صرف شود.

با این تفاسیر شما که در سعادت آباد زندگی میکنید به یک وکیل سعادت آباد بسیار ماهر و حرفه ای نیاز دارید که دسترسی به آن نیز بسیار راحت و سریع باشد .

یک وکیل خوب باید بیانی صریح و شیوا داشته باشد .

یک وکیل خوب باید به تمامی قوانین مربوط ، مسلط باشد.

یک وکیل خوب باید با تجربه باشد و صرف رفت و آمد در مراجع حقوقی و ثبتی با تمامی بخشنامه ها و رویه های مراجع به صورت کامل آشنایی داشته باشد .

ما بهترین وکیل سعادت آباد را به شما معرفی می کنیم .

موسسه ماندگاران عدالت بهترین وکیل در غرب تهران شما را در پرونده های ، حقوقی ، کیفری و ثبتی یاری میکند. با ما تماس بگیرید.

حدود اختیاراتی که دیوان عدالت اداری دارد:


اولین وظیفه دیوان عدالت اداری رسیدگی به شکایات و اعتراضات اشخاص حقیقی (مانند افراد) یا اشخاص حقوقی (مانند شرکت ها) نسبت به اقدام ها و تصمیمات واحدهای اداری قوای سه گانه (قوه مجریه ، مقننه ، قضاییه) و نیروهای نظامی و انتظامی ، موسسات و شرکت های دولتی ، شهرداری ها ، نهادها و موسساتی که در قانون فهرست نهادها و موسسات عمومی غیردولتی و اصلاحات بعدی آن.

دومین وظیفه دیوان عدالت اداری رسیدگی به شکایات و اعتراضات اشخاص حقیقی و حقوقی نسبت به اقدام ها و تصمیمات و آرای قطعی مراجع اختصاصی اداری اعم از هیات ها (مانند هیات های حل اختلاف کارگر و کارفرما)، شوراها (مانند شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی)، کمیسیون ها (مانند کمیسیون های مالیاتی)، دادگاه های اداری، انتظامی، کمیته های انضباطی و نظایر آن ها از حیث نقض قوانین و مقررات یا مخالف با آن ها .

سومین وظیفه دیوان عدالت اداری رسیدگی به شکایات و اعتراضات قضات ، اعضای هیات های علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ، مشمولان قانون استخدام کشوری و سایر مستخدمان واحدها و مستخدمان موسساتی که این قانون نسبت به آن ها مستلزم ذکر نام است اعم از لشکری (نظامی) و کشوری (دولتی)، نسبت به اقدامات و تصمیمات اخذ شده از سوی واحدها و موسسات مذکور از حیث تضییع حقوق استخدامی .

چهارمین وظیفه دیوان عدالت اداری رسیدگی به شکایات و اعتراضات اشخاص حقیقی و حقوقی نسبت به اقدامات و تصمیمات ماموران واحدها و موسسات دولتی و عمومی مذکور در بندهای ۱ و ۲ و ۳ صرفا در رابطه با امور راجب وظایف و مسئولیت های قانونی مربوط به آن ها .

پنجمین وظیفه دیوان عدالت اداری  رسیدگی به شکایات و اعتراضات اشخاص حقیقی و حقوقی نسبت به خودداری واحدها و موسسات دولتی وعمومی و مراجع اختصاصی اداری و یا ماموران آن ها به شرحی که در بندهای قبل آوردیم از انجام وظایف و مسئولیت های قانونی مربوط که موجب تضییع حقوق آن ها شده باشد .

ششمین وظیفه دیوان عدالت اداری  رسیدگی به شکایات راجب تصمیمات و مصوبات و آرای قطعی دانشگاه آزاد اسلامی و سایر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و تحقیقاتی غیرانتفاعی به استثناء مواردی از قبیل ممیزی ، ارزیابی علمی و نقل و انتقالات دانشجویی میباشد.

همین حالا با ما تماس بگیرید تا بهترین وکیل دادگاه کیفری در تهران را به شما معرفی کنیم.

فهرست