درباره-ما-ماندگاران-عدالت- D.R OMID MOGHADASI FAR logo-mandegaran-edalatدادگاه-کیفری P.H.D International law

موسسه حقوق و داوری ماندگاران عدالت

موسسه حقوق و داوری ماندگاران عدالت از سال ۱۳۸۷ با هدف قبول وکالت و اعطای مشاوره حقوقی  به هموطنان ایرانی سراسر دنیا و خارجیان مقیم ایران، به کار خود ادامه داده است.

وکلای متخصص ماندگاران عدالت با سرلوحه قراردادن حق و عدالت و حرکت در چهارچوب قوانین و دوری از پرونده های موهوم و بی نتیجه، توانسته اند اعتماد مراجعین و موکلین را کسب نموده و از اعتبار بالایی برخوردار باشد.

دکتر امید مقدسی فر- وکیل

ویژگی‌های یک وکیل دادگستری قوی

♦ موسسه حقوق و داوری ماندگاران عدالت برای یک وکیل قوی اولین ویژگی که در نظر دارد تعریف و در نظر گرفتن دستمزد منصفانه و پیگیری مسئولانه و مستمر پرونده های محوله را رسالت و وظیفه خود می دانیم و شاید همین مورد تفاوتی میان ما و دیگر وکلا را ایجاد کند.

♦ اطلاع رسانی و وجدان کاری از خصوصیات ماندگاران عدالت است و همیشه گفته ایم بزرگترین رسالت وکیل قوی و متخصص آگاه کردن موکل از حقوق خود و ذهنیت دادن به وی راجع به عواقب اقدامات او ونیز نمایاندن راه درست و صحیح بوده. ما راهی برای رسیدن به حق شما خواهیم ساخت.

♦ دیگر خصوصیت یک وکیل قوی و متخصص این است تا نگاه مادی به موکلین و مراجعین و قرار دادن موکل در راه های پر هزینه و بی نتیجه را فقط به هدف کسب و منفعت بسیار مذموم می دانیم. و از این امر به شدت خود داری میکنیم.

♦ امری که موجب گمراه شدن موکل و مشاوره گیرنده شود را دوری کرده و اینکه موکل را به خاطر منافع مادی خود در راهی اشتباه قرار دهیم اجتناب کرده و این از خصوصیات یک وکیل خوب در ماندگاران عدالت است.

mandegaran

وکیل متخصص در ماندگاران عدالت

موسسه ماندگاران عدالت در راستای رضایت مشتریان خود سعی داشته از وکیل متخصص، خبره و باتجربه بهره برده تا بتواند به بالاترین درصد رضایت مشتریان خود دست یابد. ما در کنار شما راهی خواهیم ساخت تا به حقوق قانونی خود دست پیدا نمایید.

فهرست