وکیل-خوب-تهران-سعادت_اباد-ماندگاران-عدالت- logo-mandegaran-edalatدادگاه-کیفری

دادگاه کیفری 2

وکیل دعاوی کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجهول، بزه خیانت در امانت و تحصیل مال نا مشروع

تخصص وکلای ماندگاران عدالت دادگاه کیفری ۲


در دادگاه کیفری ۲ میتوان به مواردی اشاره کرد که جزو تخصص ویژه ماندگاران عدالت بوده، جرائمی همانند کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجهول، بزه خیانت در امانت و تحصیل مال نا مشروع در صلاحیت این دادگاه است.

برای وکالت در چنین اتهاماتی حتما نیازمند وکلائی با تجربه و قوی است که مسلط به امور حقوقی و کیفری می‌باشند و بتوانند با خبره‌گی و تجربه پیروز شما در این شکایت ها و یا دفاع از آنها میسر گردانند.

شما میتوانید جهت ارتباط با موسسه حقوق و داوری ماندگاران عدالت با ما از طریق راه‌های ارتباطی در تماس باشید. وکیل دادگاه کیفری۲٫

وکیل-دادگاه-کیفری-2-با-تجربه-وکیل-ماندگاران-عدالت

دادگاه کیفری چه کاری انجام میدهد؟

تعریف مختصر از داگاه کیفری را اینگونه میتوان بیان کرد، مراجع رسیدگی در جامعه ما به دو دسته مراجع قضایی و مراجع غیرقضایی تقسیم می‌شوند که مراجع غیرقضایی به دعاوی بین مردم با دولت رسیدگی می کنند و خارج از قوه قضاییه تشکیل می‌شوند و معمولا زیر مجموعه قوه مجریه هستند.

همچنین متصدیان این دادگاه معمولا قاضی نیستند. ولی مراجع قضایی مراجعی هستند که زیر نظر قوه قضاییه تشکیل می‌شوند و به دعوی بین مردم رسیدگی می کنند و متصدیان آن قاضی هستند و قانونگذار مراجع قضایی را به دو دسته مراجع قضایی حقوقی و مراجع قضایی کیفری تقسیم بندی میکنند.

که مراجع قضایی کیفری بر طبق ماده ۲۹۴ قانون آیین دادرسی کیفری به چند دسته تقسیم می گردند که عبارتند از : دادگاه کیفری یک ، دادگاه کیفری دو دادگاه انقلاب ، دادگاه اطفال و نوجوانان و دادگاه های نظامی که هریک صلاحیت رسیدگی به برخی پرونده ها را دارند دسته بندی میشوند.

در حالت کلی زمانی مراجع فوق صلاحیت رسیدگی به موضوع را دارند که موضوع دعوی یک موضوع کیفری باشد.

ویژگی بهترین وکیل کیفری


موسسه حقوق و داوری ماندگاران عدالت بهترین وکیل کیفری را اینگونه شرح میدهد. وکیل کیفری مجرب و متخصص شخصی است که علاوه بر دانش و تحصیلات تخصصی در زمینه امور جزایی و کیفری، دارای تجربه کاری در پرونده های کیفری بوده و با رویه مرسوم محاکم کیفری، دادسراها و روال انجام امور تحقیقات مقدماتی ضابطین قضایی آشنایی کافی داشته باشد.

همچنین با قوانین جزایی از جمله قانون مجازات اسلامی، آیین دادرسی کیفری، قانون مبارزه با مواد مخدر، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و قوانین مرتبط دیگری که در این زمینه وجود دارد، آراء وحدت رویه در امور کیفری، نظریات مشورتی اداره حقوقی قوه قضاییه و دکترین حقوقی بخوبی آشنا و بتواند با صراحت و شیوایی کلام پیروز در پرونده شما باشد.

در مرحله بعدی یک وکیل خوب از آنجایی که در امور جزایی در موارد متعددی با مسائلی مواجه می شویم که عواطف روحی روانی انسان را درگیر خود می کند و با توجه به این موضوع که معمولا پرونده های کیفری دارای ذاتی خشن و کم انعطاف هستند، بسیار مهم است که وکیل کیفری آمادگی روانی لازم را برای مواجهه با مسائلی به این شکل داشت.

بهترین-وکیل-کیفری-وکیل-خوب-ماندگاران-عدالت

بهترین وکیل دادگاه کیفری۲ کشور:


همین حالا با موسسه ماندگاران عدالت تماس بگیرید تا ما بهترین وکلای کشور را در اختیار شما قرار دهیم.

بهرمند شدن از وجود وکیل کیفری و یا تیم کیفری در خصوص دعاوی کیفری نه تنها حائز اهمیت است بلکه باعث می شود بهترین دفاع و نتیجه ممکن نیز حاصل گردد. با این تفاسیر شما که به دنبال بهترین وکیل در کشور هستید به یک کیل بسیار ماهر و حرفه ای نیاز دارید که دسترسی به آن نیز بسیار راحت و سریع باشد .

یک وکیل خوب باید بیانی صریح و شیوا داشته باشد. یک وکیل خوب باید به تمامی قوانین مربوط ، مسلط باشد.

ما بهترین وکیل در کشور را به شما معرفی می کنیم .

موسسه ماندگاران عدالت بهترین وکیل در کشور شما را در پرونده های ، حقوقی ، کیفری و ثبتی یاری میکند. با ما تماس بگیرید.

همین حالا با ما تماس بگیرید تا بهترین وکیل دادگاه کیفری در تهران را به شما معرفی کنیم.

فهرست