حمله به خدمات قوه قضاییه

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به هجمه ها علیه دستگاه قضا، آن را ناجوانمردانه و غیرمنصفانه دانست و تصریح کرد: قوه قضائیه یکی از ارکان مهم و اثر گذار نظام جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان از کرمان و به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، امروز(۱۴ فروردین)در دیدار با رییس کل دادگستری استان و اعضای شورای قضائی استان کرمان به هجمه های سنگین چند روز اخیر علیه قوه قضائیه اشاره کرد.

حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی با بیان اینکه برخی افراد ناجوانمردانه و غیرمنصفانه به زحمات و خدمات مجموعه قضائی که کارهای سنگینی برعهده آن است حمله می کنند؛ اظهار داشت: مسئولان قضائی بدانند که هجمه ها و فشارها علیه قوه قضائیه چیزی از ارزش و اجر اخروی کار آنها در پیشگاه خداوند کم نمی کند.

وی، روایاتی که بیشترین اجر و ثواب را مخصوص کارهای سخت و دشوار می داند را مؤید این موضوع دانست و تصریح کرد: قوه قضائیه یکی از ارکان مهم و اثر گذار نظام جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود و محور اصلی کار در دستگاه قضائی، عدالت است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان بر حمایت ائمه جمعه از سیستم قضائی استان کرمان تأکید و سالی سرشار از موفقیت را برای مسئولان ارشد قضائی استان از درگاه خدواند متعال مسئلت کرد.

رفتن به نوارابزار