تشکیل کمیته ویژه در دولت با همکاری مجلس برای خروج از بحران آب

رییس مجلس از تشکیل کمیته‌ای در دولت و با همکاری مجلس در بحث بحران آب پرداخت و با بیان اینکه مشکلات مربوط به بحران آب در کشور با حضور وزرای نیرو و کشاورزی در جلسه غیرعلنی امروز بررسی شد، گفت: با توجه به گرم شدن هوا و کاهش باران تصمیمات مهمی باید اخذ شود.
علی لاریجانی: تشکیل کمیته ویژه در دولت با همکاری مجلس برای برون‌رفت از بحران آب
به گزارش خبرداغ به نقل از ایلنا، علی لاریجانی در ابتدای نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی که پس از اتمام نشست غیرعلنی حدوداً ۲ ساعته برگزار شد، گفت: از ساعت ۸ صبح جلسه بسیار مهمی در مورد مشکلات آب در کشور به صورت غیرعلنی داشتیم که حدود ۲ ساعت و نیم به طول کشید که این جلسه با حضور وزیر نیرو و وزیر کشاورزی و همکارانشان برگزار شد.

وی ادامه داد: این جلسه نشان داد با توجه به گرم شدن هوا و کاهش باران باید تصمیمات مهمی در خصوص استفاده بهینه از آب در بخش های کشاورزی و صنعتی گرفته شود ضمن آنکه باید ساماندهی روشن تری در این زمینه داشته باشیم.

رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تشکیل کارگروهی در این راستا خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت این مسئله، کارگروهی نیز در دولت تشکیل شده و کمیسیون‌های مربوطه در مجلس مستمراً در جریان پیشرفت کارها قرار خواهند گرفت تا انشاءالله در آینده این مسئله برای کشاورزان و عموم مردم مشکلی ایجاد نکند.

رفتن به نوارابزار