درباره‌ی ما

موسسه حقوق و داوری

ماندگاران عدالت

موسسه حقوق و داوری ماندگاران عدالت از سال ۱۳۸۷ با هدف قبول وکالت و اعطای مشاوره حقوقی  به هموطنان ایرانی سراسر دنیا و خارجیان مقیم ایران، آغاز به کار کرده است.

وکلای متخصص ماندگاران عدالت با سرلوحه قراردادن حق و عدالت و حرکت در چهارچوب قوانین و دوری از پرونده های موهوم و بی نتیجه، توانسته اند اعتماد مراجعین و موکلین را کسب نموده و از اعتبار بالایی برخوردار شوند.

دکتر امید مقدسی فر

دکتر امید مقدسی فر ،فارغ‌التحصیل رشته حقوق قضایی،کارشناسی ارشد حقوق تجاری و اقتصادی بین المللی، دکترای حقوق بین‌الملل در دانشگاه تهران است.

صاحب 20 سال سابقه درخشان در امر وکالت و حضور در جایگاه وکیل و مدافع حقوق بسیاری از شرکتها، تجار و فعالان عرصه اقتصادی کشور را دارد.

وکالت بسیاری از انجمن های تخصصی همانند انجمن تولیدکنندگان فولاد  کشور، انجمن تولیدکنندگان روغن نباتی و صنایع غذائی کشور، خانه صنعت و معدن، انجمن حفاران غیرنفتی کشور و بسیاری از شرکت های کشتیرانی و حمل و نقل دریائی را در رزومه خود دارد.

 

 

سال سابقه

پرونده های در حال اجرا

پرونده های بزرگ

تکمیل شده

وکالت

ویژگی‌های یک وکیل دادگستری قوی

 موسسه حقوق و داوری ماندگاران عدالت برای یک وکیل قوی اولین ویژگی که در نظر دارد تعریف و در نظر گرفتن دستمزد منصفانه و پیگیری مسئولانه و مستمر پرونده های محوله را رسالت و وظیفه خود می دانیم و شاید همین مورد تفاوتی میان ما و دیگر وکلا را ایجاد کند.

 اطلاع رسانی و وجدان کاری از خصوصیات ماندگاران عدالت است و همیشه گفته ایم بزرگترین رسالت وکیل قوی و متخصص آگاه کردن موکل از حقوق خود و ذهنیت دادن به وی راجع به عواقب اقدامات او ونیز نمایاندن راه درست و صحیح بوده. ما راهی برای رسیدن به حق شما خواهیم ساخت.

دیگر خصوصیت یک وکیل قوی و متخصص این است تا نگاه مادی به موکلین و مراجعین و قرار دادن موکل در راه های پر هزینه و بی نتیجه را فقط به هدف کسب و منفعت بسیار مذموم می دانیم. و از این امر به شدت خود داری میکنیم.

امری که موجب گمراه شدن موکل و مشاوره گیرنده شود را دوری کرده و اینکه موکل را به خاطر منافع مادی خود در راهی اشتباه قرار دهیم اجتناب کرده و این از خصوصیات یک وکیل خوب در ماندگاران عدالت است.

اعضای حرفه‌ای

تیم متخصص ماندگاران

دکتر امید مقدسی فر

دعاوی تجاری، اداری و شرکت ها

دکتر میر عباسی

دعاوی تجاری، بازرگانی و بین المللی

دکتر رضائی زاده

دعاوی ملکی، شهرداری ها، دیوان عدالت اداری

خانم فروغی

دعاوی خانواده

الان شروع کنید

وکیل متخصص در ماندگاران عدالت

موسسه ماندگاران عدالت در راستای رضایت مشتریان خود سعی داشته از وکیل متخصص، خبره و باتجربه بهره برده تا بتواند به بالاترین درصد رضایت مشتریان خود دست یابد. ما در کنار شما راهی خواهیم ساخت تا به حقوق قانونی خود دست پیدا نمایید.