فهرست ۱۵۰۰ نفره حقوق‌های نجومی در دست اژه‌ای

سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرد که سازمان بازرسی کل کشور در حال «راستی آزمایی» فهرست بیش از ۱۵۰۰ مدیر دریافت‌کننده «حقوق‌های بالا» است و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران نیز ۱۴ پرونده در این زمینه به دادستانی ارسال کرده است.

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرد که سازمان بازرسی کل کشور در حال «راستی آزمایی» فهرست بیش از ۱۵۰۰ مدیر دریافت‌کننده «حقوق‌های بالا» است و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران نیز ۱۴ پرونده در این زمینه به دادستانی ارسال کرده است.

 

به گزارش وب سایت رادیو فردا، غلامحسین محسنی اژه‌ای روز یکشنبه ۲۱ آذر، در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت که دولت و دیوان محاسبات را هیچ پرونده‌ای درباره فیش‌های حقوقی به قوه قضائیه ارسال نکرده‌اند.

 

او اضافه کرد: «ما فرصت کافی دادیم تا دولت و دیوان محاسبات کارهای لازم را انجام دهند، همان‌طور که قبلاً هم گفته بودیم اگر از ناحیه دولت موردی منعکس نشود، دادستان به‌عنوان مدعی‌العموم وارد می‌شود و بعداً جای گله باقی نمی‌ماند».

 

به گفته آقای اژه‌ای، سازمان بازرسی کل کشور در حال «راستی‌آزمایی» فهرست ۱۵۰۰ مدیر است که «حقوق بالا گرفته‌اند» و «از این فهرست تعدادی را به دادسرا فرستاده و دادستان تهران مشغول رسیدگی و احضار است».

رفتن به نوارابزار