شرایط برخورد با احمدی نژاد باید فراهم شود

سردار محمدرضا نقدی احمدی‌نژاد را به عذرخواهی فرامی‌خواند اما دریغ از یک حرکت  که نشانی از پشیمانی و عذرخواهی داشته باشد.

تنها نامه او به رهبری نبود که حاشیه‌ساز شد، تحصن یارانش، زنبیل قرمز بقایی، اظهارات مشایی، همه و همه زمینه‌سازی برای مطرح شدن نام احمدی‌نژاد بوده است. اکنون نوبت نامه‌ای است که او به مقام معظم رهبری نوشته و درخواست‌هایی را مطرح کرده که ارتباطی با او و جایگاهش نداشت.

دیروز معاون فرهنگی سپاه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: رهبر انقلاب فرمودند که باید از ملت به علت برخی بی‌عدالتی‌ها پوزش بخواهیم. برخی به‌جای اینکه به دنبال اصلاح باشند به جایگاه انتقاد رفته‌اند، اما باید بگوییم مسئولان باید از مردم پوزش بخواهند نه کسی که شب روز خود را برای عدالت گذاشته است. به گزارش مهر؛ سردار نقدی تصریح کرد: آنهایی که به اسم عدالت به مسئولیت رسیدند و مقابل اجرای قانون، برای اطرافیان خود می‌ایستند باید عذرخواهی کنند.

 محمدرضا باهنر

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین که شاید در انتخابات ۸۴ مانند دیگر اصولگرایان حامی احمدی‌نژاد بود، محمدرضا باهنر از معتمدان نظام گفت: مقامات قضائی گفته‌اند که برای برخورد با احمدی‌نژاد آمادگی وجود دارد و به‌اندازه کافی هم جرم مرتکب شده است ولی شرایط برخورد باید فراهم شود.

وی افزود : با توجه به تحرکات سیاسی رئیس‌جمهور سابق در ماه‌های اخیر حرکات احمدی‌نژاد دارد یک مقدار تند می‌شود. این حرکات ابتدا به بهانه عملکرد برخی قوا بود اما الان به سمت ایرادگرفتن از کلیت نظام می‌رود. وی ادامه داد: فقط می‌توانیم بگوییم که در آخر مسیر، پرت نشویم و ان‌شاءا… عاقبت همه ما ختم به خیر شود

 

 

 

رفتن به نوارابزار