راهپیمایی ۲۲ بهمن و خنثی شدن توطئه های دشمن

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور حماسی مردم و مسوولان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ، توطئه دشمنان را خنثی می کند.
ابوالفضل حسن بیگی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : حضور منسجم و همراه با وحدت مردم و مسئولان در کنار هم سبب خنثی شدن توطئه های دشمنان انقلاب می شود.
وی اظهارداشت : انقلاب اسلامی ثمره مجاهدت‌، رشادت‌ و شهادت هزاران نفر است که در راه این مکتب خون داده‌اند که امروز پس از گذشت چهار دهه شاهد عزت، اقتدار و سربلندی ایران اسلامی در همه عرصه ها هستیم.
حسن بیگی دهه فجر را حاصل تلاش و مجاهدت های امام راحل (ره)، مردم همیشه در صحنه و رهبری آیت الله خامنه ای دانست و گفت : امروز حقانیت اهداف متعالی امام و اندیشه و مکتب او بر همگان نشان داده شده است و ایران توانسته توفیقات عالی را در همه جهت ها کسب کند و قدرت خود را روز به روز افزایش دهد.
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : امروز نا امنی، معضل بسیاری از کشورهای اروپایی است در حالی که بیش از ۸۵ میلیون ایرانی استوار ایستاده و در کنار ولایت فقیه خود، همواره در صحنه های مختلف حضور دارند.
وی ادامه داد : از بدو انقلاب تاکنون این کشور مورد هجمه‌های مختلف نظامی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی دشمن واقع شده که هر بار با هوشیاری و ایستادگی مردم نقشه‌های استکبار نقش بر آب شده است که در این راه نقش مردم از جمله پیروزی انقلاب و دفاع مقدس بی‌بدیل است.
راهپیمایی ۲۲ بهمن فردا روز یکشنبه همزمان با سراسر کشور در استان سمنان برگزار می شود.
در دهه فجر امسال، ۶۰ طرح عمرانی و اقتصادی با صرف ۶۲۴ میلیارد و ۱۰۶ میلیون ریال اعتبار، در شهرستان به بهره برداری رسید.

رفتن به نوارابزار