دستمزدی که برای کارگران تعیین‌‌‌شده کافی نیست

نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قبلا گفته‌ام دستمزد تعیین‌شده برای کارگران راضی‌کننده نیست چراکه این دستمزد تکاپو آنها را نمی‌کند. مصطفی کواکبیان عصر امروز در نشست آغاز مسابقات قرآنی دالقرآن خانه کارگر گفت: تصور می‌شود امراض جسمی با قرآن کریم و یاد خدا برطرف می‌شود. از طرفی تلاوت قرآن به ما کمک می‌کند دچار کفر و شرک نشویم و تباهی در مسیر زندگی امان قرار نگیرد.

    به گزارش شفقنا به نقل از ایلنا،وی ادامه داد: به هر روی اگر شفا معنوی و جسمی را برای انسان می‌‌‌‌‌‌خواهیم یاد خدا را در همه احوال همراه خود داشته باشیم. خداوند می‌‌گوید که ما برای شما راه درمان را نشان داده‌‌ایم و این محقق نمی‌‌شود مگر با عمل به آنچه که خداوند در قرآن فرموده‌اند.

این نماینده مجلس افزود: رسیدن به آرامش با ذکر خدا و کلام خدا یک واقعیت است من به شما اطمینان خاطر می‌‌دهم به کسانی که قرآن می‌خوانند دچار آلزایمر نمی‌شوند.

کواکبیان با اشاره به سوره قصص اظهار داشت: خداوند در سوره قصص فرموده‌‌اند که بگذارید قلدرها قلدری بکنند اما ظلمشان پایان‌پذیر است و روزی مستضعفان حاکمان روی زمین می‌‌شوند. لذا بگذارید که امثال نتانیاهو با دلقک‌بازی خزعبلاتش را بگوید اما اینها دروغ است و دروغ ظلم باقی نمی‌‌ّماند. همین حالا آژانس انرژی اتمی تمام ادعای نتانیاهو را رد کرده است.

وی با بیان اینکه این وعده خداوند است که دین اسلام در پایان بر همه ادیان غلبه می‌کند، تصریح کرد: خداوند اسلام را دین نهایی بشریت می‌‌‌داند اینکه ظلم را از جهان می‌‌‌زداید و مستضعفان و طبقه کارگر را حاکمان زمین می‌‌‌کند لذا ما هم در قبال‌ طلب کارگران مسوولیتی داریم و من امروز می‌‌‌گویم که دستمزدی که برای کارگران تعیین‌‌‌شده کفاف هزینه‌‌های زندگی آنها را نمی‌دهد چراکه تورم در حال افزایش است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: طرحی را که به نفع طبقه کارگر باشد دنبال می‌کنیم تا برای آنها رفاه حاصل شود. ما باید روحیه خود را در برابر ظلم تقویت کنیم و اجازه ندهیم حق کسی مورد اجحاف قرار گیرد.

رفتن به نوارابزار