دزدی میلیاردی یکی از کارمندان اکتشافات وزارت نفت

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اسدالله قره خانی :

دزد اکتشافات وزارت نفت شخصی از کارکنانی همان مجموعه اکتشافات وزارت نفت از دیگر کارکنان پول قرض میگرفت و عنوان می کرد تا پایان ماه پول را به شما پس می دهم.

دستگاه های اطلاعاتی و قضایی اموالی را از این فرد شناسایی کرده اند شامل :

اموال گران قیمت و املاک می شود

اگر این فرد ۱۵۰ میلیارد تومان دزدی کرده باشد باز هم اموالی دارد که بیشتر از این مقدار ثبت شده باشد و این اموال هم اکنون به نفع دولت توقیف شده است.

دزد اکشتافات وزارت نفت فرصت نکرده بود اموالش را به پول نقد تبدیل کند

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی: شاید این فرد باور نمی کرد که روزی این دزدی کشف شود این فرد از قبل اموالش را به پول نقد و ارز تبدیل نکرده بود و فرصت برای جابجایی اموال نداشت، چرا که سه ساعت پس از کشف دزدی توسط وزارتخانه از کشور خارج  می شود.

چون پس از ۱۰ سال کسی دزدی این فرد را کشف نکرده بود، این فرد با خیال راحت به کار خود ادامه می داد و اموال را به نام کسی نزده بود.

خط رند حدود ۷ میلیارد تومان قیمت گذاری شده است

قره خانی با بیان اینکه رندترین شماره تلفن همراه کشور به نام دزد اکتشافات وزارت نفت بود: این فرد حدود ۲میلیارد و نیم تومان این خط را خریداری کرده که قیمت آن در حال حاضر به مراتب بالاتر از این رقم بوده و حدود ۷ میلیارد تومان قیمت گذاری شده است و کسی هم کشف نکرده بود که دارنده این خط تلفن کیست.

کشف پورشه، مازراتی و بنز از دزد اکتشافات

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی : چندین ماشین با برندهای مازراتی، پورشه و بنز نیز در پارکینگ منزل مسکونی این فرد کشف شده البته بخشی از این خودروها در منزلش نبوده است.

 

رفتن به نوارابزار