تسهیلاتی برای کارکنان در ماه مبارک رمضان

به گزارش وانانیوز،
علی مطهری در پاسخ به تذکر حجت الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس که گفت ما در آستانه ماه رمضان هستیم اما در هیچ کجا حال و هوای معنویت دیده نمی شود، بیان کرد: حساسیت شما نسبت به ایجاد فضاسازی مناسب برای ایام ماه مبارک رمضان درست است. باید از چند روز قبل فضاسازی توسط شهرداری ها و اماکن فرهنگی در شهرها صورت گیرد.

وی ادامه داد: دولت نیز باید تسهیلاتی برای کارکنان خود و کل کسبه در این ایام در نظر گیرد چراکه روزها بلند است. نه افراط دولت قبلی در این زمینه مورد قبول بود که گاهی بعضا سه ساعت از ساعت کاری کم می شد و نه بی توجهی دولت کنونی نسبت به این موضوع. دولت باید در این زمینه اقدام کند.

    به گزارش ایسنا، نصرالله پژمانفر در تذکری به صداوسیما و مسئولان فرهنگی شهرها بیان کرد: ما در آستانه ماه رمضان هستیم اما در هیچ کجا حال و هوای معنویت دیده نمی شود. دستگاه‌های فرهنگی باید در رابطه با فضاسازی مناسب ورود جدی داشته باشند. در شهرها فضای فرهنگی برای ماه رمضان وجود ندارد در صورتی که صداوسیما باید در این زمینه فرهنگ سازی کند.

وی در تذکری در رابطه با برجام اظهار کرد: راهکار خروج از برجام در خود آن وجود دارد. در بند سوم که مصوبه مجلس است روشن است که در چنین شرایطی چه اقدامی باید انجام داد. اگر امروز براساس قانون تزریق گاز به نسل جدید سانتریفیوژها انجام دهیم، طرف مقابل احساس ضعفی را در ما مشاهده نخواهد کرد. دولت و مجلس باید پای موضوع برجام بایستند و به اقتصاد مقاومتی و ظرفیت‌های موجود در منطقه اتکا داشته و از آنها استفاده کنند.

نماینده مشهد در پایان گفت: اگر دستگاه‌ها در این زمینه اقدام نکنند، قوه قضائیه وظیفه دارد به آن رسیدگی کند.

رفتن به نوارابزار