به دنبال حواشی کنسرت قوچان؛ اطلاعیه دادستان کل کشور درباره لغو کنسرت شهرام ناظری‌

خبرگزاری آریا – روابط عمومی دادستانی کل کشور به‌منظور تنویر افکار عمومی در خصوص لغو کنسرت شهرام ناظری اطلاعیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش جام نیوز، روابط عمومی دادستانی کل کشور نظر به عدم برگزاری کنسرت جناب آقای شهرام ناظری در شهرستان قوچان و فضاسازی‌های انجام‌شده و به‌منظور تنویر افکار عمومی اطلاعیه‌ای منتشر کرد.

۱) دادستان محترم قوچان پس از دریافت گزارشی مبنی بر ناایمن بودن محل پیش‌بینی‌شده، ضمن معاینه محل دستور بررسی صادر که نتیجه این بررسی ناایمن بودن محل برگزاری را تأیید می‌کند.

۲) مراتب را به‌دست اندرکاران برگزاری مراسم اعلام و درخواست تعیین محل مناسب دیگری می‌شود که از سوی متولیان امر مورد توجه واقع نمی‌شود.

۳) متعاقباً دادستان شهرستان با دعوت از کارشناسان رسمی دادگستری موضوع ایمنی محل برگزاری مراسم را مورد بررسی مجدد قرار می‌دهد که هیأت کارشناسی به‌اتفاق و طی ۷ بند، محل پیش‌بینی‌شده را فاقد معیارهای لازم برای برگزاری چنین مراسمی اعلام می‌کنند.

۴) در نهایت با توجه به موارد پیش‌گفته و نظریه کارشناسان و به‌منظور پیشگیری از خطرات تهدیدکننده جان و مال شهروندان که از جمله وظایف دادستان بوده است دستور جلوگیری از برگزاری مراسم در آن محل و اجرای آن در محل مناسب دیگری صادر می‌شود که تصمیمی منطبق با قانون و شرح وظایف سازمانی محسوب می‌شود.

رفتن به نوارابزار